UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ MORAVA - HOTEL RAKOVEC - BRNO BYSTRC

UBYTOVÁNÍ BRNO BYSTRC - HOTEL RAKOVEC

Užívejte si příjemné ubytování v hotelu Rakovec, který vám nabízí luxusní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou nově zařízené a plně vybavené. Všechny naše pokoje jsou prostorné, poskytnou Vám dostatečný úložný prostor a samozřejmostí je také ke každému pokoji vlastní moderně vybavená koupelna. Na pokojích se naši ubytovaní hosté mohou bez problémů připojit k internetu. Součástí některých hotelových pokojů Rakovec jsou také balkony, které Vám v teplých dnech poskytnou skvělou relaxaci a umožní Vám krásný výhled na okolní krajinu brněnské přehrady.

Samozřejmostí je možnost využití hotelových snídaní, nebo koutku pro nejmenší

RESTAURACE A TERASA

Toužíte ochutnat opravdu výtečnou kuchyni? Potom navštivte naši restauraci v hotelu Rakovec u Brněnské přehrady, která vám může nabídnout široký výběr tradičních i mezinárodních jídel. Základem našich chutných pokrmů jsou vždy výhradně čerstvé suroviny, které jídlu zaručují výbornou chuť. Restaurace hotelu Rakovec nabízí návštěvníkům jedinečné sezónní speciality, stejně jako pravidelnou nabídku skládající se z výtečných předkrmů, polévek, hlavních jídel i dezertů. Pochutnat si také můžete na našich poledních menu za výhodnou cenu, které pravidelně nabízíme od pondělí do pátku. Pro naše návštěvníky nabízíme v letních měsících možnost příjemného posezení na prostorné venkovní terase, která poskytuje dokonalý a ničím nerušený výhled na oblíbenou Brněnskou přehradu. Na terase si můžete v klidu vychutnávat skvělé jídlo, zmrzlinu nebo osvěžující nápoje a koktejly z naší pestré nabídky. Součástí terasy je také zahradní gril na dřevěné uhlí, ze kterého můžete ochutnat naše jedinečně připravené špízy, ryby nebo například steaky. Prostor terasy lze využít k pohoštění až pro 80 osob, díky čemuž tady můžete po domluvě uspořádat Vaši rodinou oslavu nebo jakoukoliv jinou společenskou akci. K dispozici Vám bude náš pohotový personál, který se bude snažit vyjít vstříc všem Vašim požadavkům. Během horkých dnů také můžete využít náš venkovní bazén se slanou vodou, který Vám poskytne příjemné osvěžení i relaxaci.

WELLNESS

Vážení hosté, přijměte naše pozvání a přijďte si zpříjemnit Vaše všední nebo víkendové dny do nově otevřeného wellness centra. Wellness neslouží pouze hotelovým hostům, ale je určeno především pro veřejnost. Relaxaci si můžete dopřát ve finské sauně, parní lázni nebo infrasauně. Ponořte se na chvíli do hřejivé vířivky a vychutnávejte si chvíle klidu a uvolnění, ať už sam,i nebo ve společnosti svých nejbližších. Zbavíte se stresu a psychyckého napětí a dopřejte také uvolnění svalům a kloubům. Vířivá masáž působí blahodárně na celý Váš organismus. Využít také můžete širokou nabídku masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši. Naše nabídka zahrnuje od sportovních přes klasické masáže po masáže lymfatické, nebo lávovými kameny. V našem wellness centru si můžete zakoupt VIP klubovou kartu, se kterou budete mít 20% slevu na všechny služby wellness a masáže. Další výhodou karty jsou 3 dny v týdnu VIP hodiny, které jsou určeny pouze pro majitele klubových karet. Platnost karty je jeden rok.

BOWLING

Takovým místem je Bowling bar v suterénu hotelu Rakovec! Příjemná lokalita v těsné blízkosti Brněnské přehrady a profesionální služby hotelu, činí z Bowling baru Rakovec jedno z nejvyhledávanějších míst pro bowling v Brně! V našem Bowling baru si můžete naplno užít skvělou hru s Vašimi přáteli, kolegy nebo s rodinou. K dispozici Vám budou naše dvě plně automatizované bowlingové dráhy profesionální značky Brunswick, přičemž na každé dráze může hrát až 8 hráčů! Během hry se zobrazuje aktuální skóre na přehledných digitálních obrazovkách. Kapacita celého Bowling baru Rakovec je 30 osob. Kromě zábavné hry si zde také můžete v klidu posedět na našem baru s širokou nabídkou nápojů anebo si pochutnat na našem výtečném jídle. Po celou dobu Vám bude k dispozici naše milá obsluha. Bowling bar v hotelu Rakovec je také ideálním místem pro uspořádání bowlingových turnajů, firemních večírků anebo rodinných oslav. S organizací všech těchto akcí Vám mile rádi pomůžeme. Přijďte si vychutnat skvělou atmosféru našeho Bowling baru, kde se budete moci příjemně odreagovat a užít si naplno Vaši hru!

SVATBY, OSLAVY

Využijte krásného prostředí v našem hotelu u Brněnské přehrady a svůj svatební den prožije právě zde! Hotel Rakovec, který se nachází v těsné blízkosti tohoto oblíbeného rekreačního místa, Vám poskytne dokonalý servis pro Vaši svatbu ve všech bodech! Pro pořádání svateb je u nás k dispozici plně klimatizovaný sál s kapacitou až pro 120 osob. Mile rádi Vám vyjdeme vstříc se sestavením svatebního menu, anebo Vám sami nabídneme několik různých variant jednotlivých chodů. Jsme schopni zajistit i svatební dort a profesionálně připravíme svatební tabuli podle nejnovějších trendů! Pro Váš svatební den zajistíme také kompletní výzdobu prostor, kterou rádi přizpůsobíme Vašim představám. Součástí našeho svatebního servisu je také zařizování některých známých svatebních zvyků, jako je například rozbíjení nádobí, únos nevěsty apod. Zajistíme Vám také živou či reprodukovanou hudbu a sestavíme i kompletní program spojený se svatební hostinou. Obstarat Vám můžeme i profesionálního fotografa, který zdokumentuje celý Váš svatební den! Hotel Rakovec Vám také může nabídnout luxusně zařízený pokoj pro Vaši svatební noc a ubytování zajistíme i Vašim svatebním hostům. Našim cílem je především Vaše spokojenost a nezapomenutelné okamžiky strávené v prostředí hotelu Rakovec. Využít u nás také můžete různorodých možností zábavy pro Vaši svatební oslavu. V letních měsících poskytuje hotel Rakovec možnost příjemného osvěžení v prostorném venkovním bazénu se slanou vodou. Navštívit také můžete náš nově zařízený Bowling bar. Ke svatebnímu veselí lze také využít prostory naší venkovní terasy, která nabízí až 80 míst k sezení. Terasa je otevřená v letním období a poskytuje krásný výhled na Brněnskou přehradu.

FIREMNÍ AKCE

Prostředí hotelu Rakovec je ideální k uspořádání jakékoliv firemní akce, školení, konference nebo prezentace. Náš hotel se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit města Brna a není proto divu, že je velmi vyhledávaný. Hotel Rakovec je skvěle dostupný a jeho prostory mají ty nejlepší předpoklady pro konání úspěšné firemní akce. Poskytnout Vám můžeme klimatizovaný konferenční sál s kapacitou pro 120 lidí, ve kterém je pro Vás k dispozici moderní audiovizuální technika. Místnost lze také úplně zatemnit a náš personál Vám zajistí seskládání stolů a židlí přesně podle Vašich představ. Díky našim bohatým zkušenostem jsme schopni zajistit nejen program firemní akce, ale také stravování a ubytování všech účastníků. Rádi se s Vámi na všem domluvíme a vyjdeme Vám maximálně vstříc. Jako doprovodný firemní program si můžete zvolit některou z našich volnočasových aktivit, jako návštěva nově zařízeného Bowling baru nacházejícího se přímo v suterénu hotelu, dále můžete využít našich profesionálních Wellness služeb nebo se v letních měsících osvěžit v hotelovém venkovním bazénu.

KONTAKT

Hotel Rakovec
Rakovecká 1335/13
635 00 Brno, Bystrc
tel.: 515 908 620
recepce@hotelrakovec.cz
www.hotelrakovec.cz
IČ: 29184843
GPS: 49.2312742N, 16.5088236E

 

Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.