UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ MORAVA - Pálava - Mikulov - Pension Markéta

Ubytování Pálava - Mikulov - Pension Markéta

Penzion „Markéta“ se od roku 2009 nachází v jižní části Mikulova na Pálavě, v klidné lokalitě Na Hradbách a je součástí obytné zóny. Jde o nově postavený penzion, jako součást rodinného domu, který nabízí možnost celoroční rekreace. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi, kterým můžeme nabídnout výborné zázemí a pro nejmenší pískoviště, domeček, dětský bazének, nebo trampolínu. Parkování je hned vedle penzionu s možností stálé vizuální kontroly, poskytujeme rovněž úschovu kol a motocyklů.

Ubytování je ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom třílůžkovém pokoji s možností přistýlek.

Celková kapacita je 10 lůžek.

Každý pokoj je vybaven televizí se satelitním příjmem. Pokrytí signálem Wi-fi pro připojení k internetu je samozřejmostí.

Všechny pokoje mají též vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou.

Doporučení:

Penzion Markéta je ideální pro rekreaci více vzájemně se znajících rodin, nebo vícečlennou skupinu pro obsazení celého penzionu.

K dispozici je společná, plně vybavená, kuchyně s lednicí, varným panelem, rychlovarnou konvicí a grilem, jídelna a terasa s výhledem na Mikulovský Zámek a Svatý Kopeček.

Snídaně neposkytujeme. Po dohodě však zajistíme dodávku potravin pro přípravu vlastní snídaně.

Na večerní pohodu při grilování je k dispozici plynový gril Weber Premium se třemi hořáky a postranním příručním hořákem. S ním se stanete profesionálem, aniž by jste věděli jak.

Od penzionu je to pěšky do centra 300m, na bowling 100m, do obchodu 500m, na koupaliště 450m a do vinařského dvora 50m. Autem je Lednicko-Valtický areál 15km, Novomlýnské nádrže 15km, Pálavské Vrchy 10km a do termálních lázních v Laa an der Thaya 35 km.

Kam v Mikulově a okolí:

Starobylé město Mikulov nabízí vyžití a rekreaci opravdu všem milovníkům pěší turistiky, historie, přírody, koupání a vodních sportů, cyklistiky a v neposlední řadě milovníkům vína. Pro milovníky pěší turistiky a historie má Mikulov a jeho blízké okolí co nabídnout, na historickém náměstí se nachází sgrafitový dům U Rytířů, kostel Sv. Václava, sousoší Nejsvatější trojice a Liechtensteinská, později Dietrichsteinská hrobka. Na náměstí a jeho nejbližší okolí majestátně zhlíží Mikulovský zámek. Z bohaté historie se může Mikulov dále pochlubit židovskými památkami, zejména Synagogou, Židovským hřbitovem a Mikví – židovskou lázní. Pokud chcete mít Mikulov jako na dlani, není nic jednoduššího, než se vypravit po Křížové cestě na Svatý Kopeček na jehož vrcholu je Kostel Sv. Šebestiána se zvonicí. Rovněž rozhledna Kozí hrádek stojí za navštívení, to, že je otevřeno, poznáte podle vyvěšené vlajky. V těsném sousedství Mikulova se nachází Lednicko-Valtický areál, kde můžete navštívit Lednický zámek, který je součástí památek UNESCO. Pro milovníky přírody je určeno celé okolí Mikulova, které je součástí Chráněné krajinné oblasti Pálava a pod jedním z vrchů Turold se nacházejí jeskyně Pod Turoldem.Pro milovníky koupání a vodních sportů je zde koupaliště a 15 km vzdálené Novomlýnské nádrže, kde kromě koupání můžete provozovat windsurfing, kiteboarding a yachting. Pro milovníky cyklistiky je zde nespočet cyklistických tras a pokud jsou zároveň milovníky dobrého vina, určitě nepohrdnou několika vinařskými stezkami, z nichž některé prochází i příhraničními oblastmi Rakouska.

Ubytování v našem penzionu Markéta je vhodné pro milovníky historie, pěší turistiky, přírody, cyklistiky a výborného vína. Víno je možné zakoupit přímo u nás, sudové, z vlastní produkce a z vlastních vinohradů. Rovněž je možné navštívit nedaleký vinařský dvůr nebo vinný sklep pod Kozím Hrádkem.

Věříme, že si u nás přijde na své každý.

Budeme se těšit na Váš pobyt v Pensionu Markéta.

Kontakt:

PENSION MARKÉTA
U Bažantnice 1638/12
692 01 Mikulov
Tel.: 774 501 510
mdubanska@seznam.cz
www.pension-mikulov.cz
IČ: 75708361
GPS: 48°48´2.113°N, 16°38´26.538°E

 

Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.