UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ MORAVA - Penzion Slunce - Brno Židenice

Ubytování Brno Židenice - Penzion Slunce

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Brně Židenicích v moderních pokojích, které jsou vybavené ledničkou, nebo minibarem, LCD televizí, WIFI připojením a čajovým/kávovým servisem. Součástí každého pokoje je sociální zařízení. Rádi Vám zapůjčíme i ortopedické zdravotní polštáře vhodné pro alergiky. V jarních a letních měsících je k dispozici hostům pro posezení zahrada či krb ke grilování. Penzion je nekuřácký.

 

Snídaně je v ceně ubytování a podáváme ji formou švédského stolu. V penzionu se nachází také příjemná jídelna, která může posloužit jako prostor pro školení, či oslavu pro menší skupinku lidí. Hosté si mohou objednat i výrobky studené kuchyně, chlebíčky, studené mísy a pod.

 

Školení a oslavy

Nabízíme Vám školení pro menší skupinku lidí – max. 13 osob. Zajistíme Vám také rádi občerstvení. Stejně tak je možné využít jídelnu k menší oslavě, posezení nebo setkání s přáteli. K dispozici je též příjemné posezení na zahradě.

 

Ubytování dlouhodobé

Nabízíme Vám i možnost dlouhodobého ubytování v novém apartmá, vzdáleného od penzionu 2 minuty chůze. K dispozici jsou 2 pokoje a velká zařízená kuchyně s balkónem. Zde je možnost ubytování až pro 5 osob.

Restaurace Indoš

Restaurant Indoš je jen pár kroků od penzionu. Skvělá kuchyně, příjemná obsluha a stylové prostředí – to jsou důvody, kam zajít na chutný oběd nebo večeři.

Do centra a k výstavišti se dostanete MHD cca do 15 minut.

Těšíme se na Vaši návštěvu v penzionu Slunce v Brně Židenicích

Kontakt

PENZION SLUNCE
Podpísečná 6
615 00 Brno - Židenice
Tel.: 603 479 719
skacelova@penzion-slunce.cz
www.penzion-slunce.cz
IČ: 48517135
GPS: 49.1981983N, 16.6466092E

 

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.