Ubytování Krkonoše - Pension SLUNKO - Lánov

penzion-03

Ubytování v lokalitě: Krkonoše
KRAJ a OKRES: kraj Královéhradecký, okres Trutnov
NÁZEV a ADRESA: Pension Slunko
Lánov - Prostřední Lánov 86
543 41
TELEFON do zařízení: 499 432 329
Kontaktní osoba + tel.: Věra Vohníková, 603 550 763
www stránky: www.pensionslunko.cz
E-mail: pension.slunko@centrum.cz
IČO: 45959781
GPS: 50.6190428N, 15.6537492E

Ubytování Trutnovsko - Pension SLUNKO

Rodinný pension SLUNKO se nachází v centrální části Krkonoš v obci Prostřední Lánov, 2 km od Vrchlabí , 200m od přístupové silnice do  horských středisek a turistických tras Krkonoš s vlastním parkovištěm.

Nabízíme ubytování v převážně 2 lůžkových pokojích se sprchou a WC a možností přistýlky. K dispozici je velká společenská místnost a jídelna s krbem, velkoplošnou TV se satelitním příjmem a možností připojení k internetu. Nabízíme snídaně - švédský stůl, lze přiobjednat večeře.

Pension stojí ve velké zahradě s parkovou úpravou, s možností provozování různých her v blízkosti lesíku a Malého Labe. Výhodné pro rodiny s dětmi, vybavení lehátky, intimní zákoutí, zahradní gril.krb.

zahrada-03_0

Zimní období: V místě je kratší sjezdovka  s vlekem, upravované běžecké trasy do okolí i horských  hřebenových partií . V okolí je několik sjezdových areálů – Herlíkovice-3 km/několik vleků a 4 sedačková lanovka, Černý Důl – 6 km / lanovka, vleky /, Špindlerův Mlýn – 17 km  sjezdové areály různých náročností, Janské Lázně -10 km, kabinová lanovka, vleky.Půjčovny  lyžařského vybavení. Zimní bruslení - stadion ve Vrchlabí, Sáňkařské trasy.

Připravuje se halové provozování jezdeckého sportu i v zimních měsících.

Výhodná poloha pro horskou turistiku, autoturistiku i cykloturistiku.

Letní období: V blízkosti cyklostezka, 2 km přírodní koupaliště, nedaleko je letiště s možností vyhlídkových letů a kurzů létání různých kategorií. V blízkosti je několik možností výuky jezdeckého sportu i jeho provozování. Ve vzdálenosti 3 km je golfové hřiště.

Ceník pobytů naleznete ZDE

 Ceny jsou se snídaní – bufetem. Lze přiobjednat večeře individuálně po dohodě. Lze dohodnout i množstevní slevy při objednávce větší skupiny či při delším pobytu.

 

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.