Ubytování Lázně Libverda - Chata PIKTYCH

TURIST. LOKALITA: Jizerské Hory
KRAJ a OKRES: kraj Liberecký, okres Liberec
NÁZEV a ADRESA: Chata PIKTYCH
Lázně Libverda 7
463 62 Hejnice
TELEFON do zařízení: 777 648 532
Kontaktní osoba + tel.: Petr Blažek, 603 346 507
www stránky: www.piktych.cz
E-mail: info@piktych.cz
KÓD: 64031837
GPS: 50.8904014N, 15.2003931E

Ubytování Lázně Libverda - Chata PIKTYCH

Hledáte ubytování v Jizerských horách, které bude za rozumnou cenu ? Chalupa, nebo chcete-li penzion Piktych, je vhodný pro celoroční ubytování. Nachází se ve vyhlášené lázeňské obci Lázně Libverda. Obec Lázně Libverda leží ve frýdlantském výběžku, pod západním úbočím Smrku – nejvyšší hory Jizerských hor. Chalupa má vlastní parkoviště. Autobusová zastávka je vzdálená od penzionu 100 m. Objekt je vhodný pro programově zaměřené skupiny s vlastním kuchařem, např. kurzy, soustředění, srazy, oslavy, školní výlety apod. Velká společenská místnost je v přilehlém domě. Ten slouží také jako úschovna kol. Před chalupou je venkovní posezení, kašna s pitnou vodou a ohniště.

Ubytování v jednoduše zařízených pokojích po 3-6 lůžkách. V přízemí dobře vybavená kuchyně spojená s jídelnou, sociální zařízení (sprchy jsou společné), 1 pokoj a malá společenská místnost. V patře celkem 5 pokojů a společné WC. Celková kapacita penzionu je 29 lůžek.

  • po domluvě možnost zajištění stravování v blízké restauraci
  • pro sportovně zaměřené skupiny je možné zajistit tělocvičnu
  • doprava vlastním minibusem buď k chatě Smědava (847 m.n.m.), která je ideálním východiskem lyžařských a cyklistických túr, nebo na další místa dle dohody.

Pestrou fotogalerii naleznete ZDE

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.