Ubytování Jizerské hory - Chata ŠTĚPÁNKA - Rejdice

TURIST. LOKALITA: Jizerské Hory
KRAJ a OKRES: kraj Liberecký, okres Jablonec nad Nisou
NÁZEV a ADRESA: Chata Štěpánka
Dolní Rejdice 41
468 48 Kořenov
TELEFON do zařízení: 606 218 370
Kontaktní osoba + tel.: Jana Peláková, 606 218 370
www stránky: www.chatajana.cz/stepanka/index.php
E-mail: info@chatajana.cz
IČO: 69636095
GPS: 50.7334556N, 15.3603206E

Ubytování v Jizerských horách

Chaloupka Štěpánka je poloroubené stavení, stojící v osadě Dolní Rejdice vedle horské silničky vedoucí ze Zlaté Olešnice do Příchovic, na hranici Jizerek a Krkonoš a cca 200m od spodní stanice lanovky skiareálu Rejdice. Okolí je vhodné pro turistiku, cykloturistiku, v zimě lyžování i běžky.
A jak to vypadá uvnitř?
Štěpánka má 6 pokojů, 18 lůžek, ve složení : 1 x 1l s možností přistýlky, 1 x 2l, 2 x 3l, 1 x 4l, 1 x 5l.
Hlavním vchodem vejdete do "přezouvací místnosti" a odtud do kuchyňky, kde je el.sporák s troubou, 3 x lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvoudřez s průtokovým ohřívačem a veškeré potřebné nádobí.
Z kuchyňky je vchod jak do společenské místnosti - stoly, židle, lavice, rohový rozkládací gauč, TV - a přes ní do čtyřlůžkového pokoje, tak na toalety a koupelny a též z ní vedou schody do patra, kde je zbytek pokojů. další toalety a koupelna.
Štěpánka má též lyžárnu (kolárnu), která má vlastní vchod se zámkem.
Kousek od Štěpánky je venkovní ohniště, děti mohou využít dětský koutek u Jany, k dispozici je v letních měsících i koupací jezírko.
Chaloupka leží cca. 200 metrů od spodní stanice lanové dráhy Rejdického areálu. Proto je v zimě ideálním ubytovacím zařízením pro všechny, kteří chtějí ráno vyrazit "z postele rovnou na sjezdovku." Ovšem na své si přijdou i milovníci běžek. V jarních a letních měsících je předurčena školám v přírodě, pobytům rodin s dětmi, pořádání nejrůznějších oslav, ozdravných pobytů atp. Okolí je vhodné pro pěší turistiku i cykloturistiku.. Dobrá dostupnost autem či autobusem. Parkoviště pro hosty je 5 metrů od chaloupky.
Co se stravování týče, můžete si zvolit kuchyni v režii našeho kuchaře na chatě Janě nebo vlastní vaření ve vybavené kuchyňce na Štěpánce.

 

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.