UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ MORAVA - Lednice - Apartmány - Ubytování u parku

Ubytování Lednice - Apartmány U parku

UBYTOVÁNÍ U PARKU se nachází na území Lednicko-Valtického areálu, vyhlášeného v roce 1996 za lokalitu chráněnou UNESCO, na jednom z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších míst v ČR. Nachází se v centru Lednice, v klidné části, asi 100 m od vstupu do zámecké zahrady. V roce 2007 se Lednice stala také lázeňským městem, byly zde otevřeny krásné lázně, využívající účinku jodobromové vody.

UBYTOVÁNÍ U PARKU - LEDNICE - nabízí

K ubytování v Lednici můžete využít pronájmu celého domu či prostorných apartmánů a dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, televizí a připojením k internetu. Vaše čtyřnohé miláčky po domluvě ubytujeme také. Ve vnitřních prostorách platí přísný zákaz kouření. Ubytování poskytujeme celoročně.

UBYTOVÁNÍ U PARKU - relax a vyžití

Ubytovaným hostům je k dispozici relaxační posezení v nově zbudované zastřešené pergole nebo zahrada s možností grilování. K pobavení můžete využít stolní tenis, šipky, či návštěvu vinného sklípku s nabídkou kvalitních moravských vín. Pro ubytované hosty je samozřejmostí parkování aut u objektu zdarma či možnost úschovy vlastních jízdních kol. Pokud kolo nevlastníte či jste se s ním nechtěli vézt až k nám, disponujeme vlastní půjčovnou kvalitních jízdních kol.

TIP NA VÝLET - Lednice a okolí

Okolí Lednice je ideálním místem i pro cykloturistiku a je proto také za tímto účelem hojně navštěvováno. Dostupné jsou památky jako například Obelisk, Minaret, Janův hrad, Apollonův chrám, Tři Grácie a mnoho dalších. Pro zdatnější cyklisty je možné trasy rozšiřovat směrem k Břeclavi (zámeček Pohansko, rybník Apollo, koupaliště v Břeclavi) nebo k Mikulovu (Pálava, jezera Nové mlýny, koupaliště Mikulov).

KONTAKT

UBYTOVÁNÍ U PARKU
21.dubna 519, 691 44 Lednice
IČ: 70291021
Telefon: 737 278 394
www.ubytovaniuparku.cz
E-mail: ubytovaniuparku@seznam.cz
GPS: 48.8023811N, 16.8028794E

 

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.