UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ MORAVA - PENZION U VLKŮ - VALTICE

UBYTOVÁNÍ VALTICE - PENZION A RESTAURACE U VLKŮ

Penzion U Vlků se nachází asi 150m od historického centra města Valtice, součásti Lednicko-Valtického areálu. Kapacita našeho penzionu je pět dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Na každém pokoji je k dispozici TV, radio, koupelna s WC, lednička a připojení na internet.Hosté mohou dále využívat hotelové parkoviště a letní zahrádku s možností grilování. Hledáte penzion Valtice? Využijte pro Vás připravené komfortní pokoje a výborné služby naší restaurace ubytování U Vlků.

Valtice jsou město ležící při hranicích s Rakouskem, proslulé krásným zámkem a vinařstvím. Valtický zámek byl honosným sídlem rakouských i moravských pánů Lichtenštejnů. Ve sklepeních zámku najdete Národní salon vín, v dalších prostorách je sídlo Národního vinařského centra. Kde jinde máte k vínu blíž, než právě tady, ve Valticích?

Lednicko-valtický areál je jednou z nejvzácnějších perel pokladnice historického a kulturního bohatství České republiky.
Od roku 1992 je zapsán v seznamu míst Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. V listině doslova stojí: „Zápis do tohoto Seznamu potvrzuje výjimečnou hodnotu světového významu kulturního nebo přírodního místa, které vyžaduje ochranu pro blaho celého lidstva“.

Rozkládá se na ploše zhruba 200 km2 a je považován za nejrozsáhlejší člověkem vymodelované území v Evropě a prav-děpodobně i na celé planetě. Rod Lichtenštejnů po staletí budoval a dával tvář krajině, která dnes přitahuje turisty z celého světa. Poznejte výstavní sídla rodu Lichtenštejnů s okrasnými zahradami, loveckými zámečky, Minaretem a dalšími vzácnými stavbami.

Navštivte současně s penzionem Valtice i Salon vín – národní soutěž vín ČR je finální soutěží systému Národní soutěže vín. V rámci soutěže je každý rok vybráno nejlepší víno s titulem „Šampion“, dále „Vítězové kategorií“ a „Nejlepší kolekce“. Sto nejlepších vín soutěže je oceněno prestižním titulem „Salon vín ČR“. Na vlastní soutěž navazuje celoročně otevřená veřejná degustační expozice nejlepších sta vín, umístěná ve sklepních prostorách státního zámku ve Valticích.

KONTAKT

Penzion U Vlků
Lázeňská 285
691 42 Valtice
Tel./fax: +420 519 352 193
Mobil: +420 606 760 701
info@penzionuvlku.cz
www.penzionuvlku.cz
IČ: 45455945
GPS: 48.7415219N, 16.7602286E

 

Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.