Ubytování Máchovo jezero - hotel KAMÝK - Doksy

TURIST. LOKALITA: Máchovo jezero, Doksy
KRAJ a OKRES: kraj Liberecký, okres Česká Lípa
NÁZEV a ADRESA: Hotel Kamýk
Lesní 558
472 01 Doksy
TELEFON do zařízení: 487 520 198
Kontaktní osoba + tel.: Růžena Neumannová, 604 777 081
www stránky: www.hotelkamyk.cz
E-mail: hotelkamyk@volny.cz
IČO: 66641535

Ubytování Máchovo jezero - Doksy - Hotel Kamýk

O hotelu Kamýk

Hotel Kamýk leží poblíž Máchova jezera (cca 15 minut procházkou), je zasazen do klidného prostředí, přesto v centru kulturního a sportovního vyžití. Součástí hotelu je malý lesnatý parčík a tenisový kurt, v prostorách hotelu je k dispozici sauna, solárium a masáže. V blízkosti se nacházejí dvě fotbalová hřiště, posilovna a kuželna. K dalšímu sportovnímu vyžití nabízíme zapůjčení kol a jiného sportovního náčiní. Kapacita hotelu je 33 pokojů s 82 lůžky . Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Předností hotelu je bezbariérový přístup v přízemí hotelu včetně ubytování a sociálního zařízení.
BEZDRÁTOVÝ INTERNET WI-FI v celém hotelu ZDARMA

Interiér

V prostorách recepce se nachází bar, který zároveň slouží jako společenská místnost, dále je tu restaurace a k dispozici je též konferenční sál , kde je možné pořádat jak rodinné oslavy, tak konference, případně školení či semináře. V letní sezóně se zde konají různé kulturní a společenské akce, koncerty, závody, regaty a jiné sportovní akce. Náš hotel je vhodný jak pro klidnou rodinnou dovolenou, tak pro pořádání soustředění pro různé sportovní kluby.

Okolí

Hotel Kamýk se nachází v Doksech, cca 80km od Prahy v malebné romantické krajině Karla Hynka Máchy. Krajina s množstvím lesů je vrchovinného charakteru, kterou doplňují pískovcové útvary, vodní plochy i venkovská lidová architektura. Okolí Doks je plné historických a přírodních památek, proto je častým cílem turistů. Na Českolipsku doporučujeme navštívit např. hrady Bezděz, Kokořín či Houska, spoustu zřícenin - Jestřebí, Ralsko nebo Děvín, dále např. Polomené hory s bizarními skalními útvary, Pomníky v Mimoni, pro děti bude velkým lákadlem třeba Lesopark lesních bytostí v Doksech, Braniborská jeskyně ve Starých Splavech a nebo samozřejmě koupání v Máchově jezeře.

Pestrou fotogalerii naleznete ZDE

Na Vaši návštěvu se těší

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.