Ubytování Špindlerův Mlýn - Chata VATRA - Krkonoše

Ubytování v lokalitě: Krkonoše
KRAJ a OKRES: kraj Královehradecký, okres Trutnov
NÁZEV a ADRESA: Chata Vatra
Špindlerův Mlýn 91
543 51 Špindlerův Mlýn
TELEFON do zařízení: 604 684 140
Kontaktní osoba + tel.: Jana Dvořáková 604 684 140
www stránky: www.chatavatra.cz
E-mail: moravska@seznam.cz
IČO: 65117654
GPS: 50.7697039N, 15.6051564E

Ubytování Špindlerův Mlýn - Chata VATRA - Krkonoše

Hledáte ubytování v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně? Právě jste našli, chata VATRA je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1.235m n.m.. Je situována uprostřed malebného Sedmidolí, s výhledem na Špindlerův Mlýn, obklopena mnoha druhy endemických rostlin a živočichů. Našim hostům máme co nabídnout po celý rok. V zimním období je díky své nadmořské výšce Moravská bouda jistotou, že u nás najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1.200m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. 

V letním období jsme díky naší poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších. Spoustu zábavy najdete i v nedalekém Špindlerově Mlýně, který je od Moravské boudy vzdálen 6km pěší chůzí a 10km autem. Nabízí se Vám zde plavecký bazén, aquapark, bobová dráha, opičí dráha, obří houpačka, tenisové kurty, minigolf. Dovolenou u nás můžete trávit odpočinkem, relaxací, sportem ale třeba i prací, v celém objektu je bezdrátové internetové připojení WIFI. Ke stravování slouží výborná restaurace.

Ubytování na horách, Krkonoše, Chata Vatra

Od června 2005 nabízíme ubytování v šesti dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC, sprcha). Od prosince 2002 je v provozu sauna. Od roku 2009 je našim hostům k dispozici na celé chatě bezdrátová internetová síť WI-FI. Celý pension i restaurace je nekuřácká. Ubytovat se můžete v šesti dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením, jedním pokojem se sprchou, pěti pokoji s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji. Bližší informace naleznete v ceníku. Po dohodě je možno se ubytovat i s Vašimi čtyřnohými miláčky. V ceně pobytu je také zahrnut v zimním období často vzrušující dovoz z parkovište na chatu na snežném skůtru. V létě je parkování zajištěno přímo u chaty. Při vjezdu do KRNAPu si vyžádejte volnou povolenku na Chatu Vatra.

 

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.