Ubytování Trutnov - Areál U PĚTI BUKŮ - Krkonoše

Ubytování v lokalitě: Krkonoše
KRAJ a OKRES: kraj Královéhradecký, okres Trutnov
NÁZEV a ADRESA: PENZION U PĚTI BUKŮ
K Pěti bukům 678
514 02 Trutnov
TELEFON do zařízení: 733 713 028
Kontaktní osoba + tel.: Lenka Mikešová, 777 219 403
www stránky: www.penzionupetibuku.cz
E-mail: info@penzionupetibuku.cz
IČO: 11118580
GPS: 50.5881989N, 15.8930397E

 

Ubytování Trutnov - Areál U PĚTI BUKŮ - Krkonoše

Vítejte na stránkách Areálu U Pěti buků, který se nachází ve městě, jež je právem nazýváno Branou Krkonoš - Trutnov. Město plné historie a nejen té. Každý si zde najde své, ať je již krásná krajina, nedotčená příroda, klid, pohoda, romantika. A nebo adrenalin v podobě turistiky a sportovních aktivit. To vše a mnohem více Vám naše okolí může nabídnout k prožití příjemné dovolené. Jaro, léto, podzim i zima zde nabízejí své vyžití.

Komfortní ubytování v pokojích s jedním až třemi lůžky, kde je většina pokojů vybavena vlastní sprchou, WC, TV a ledničkou. Celková kapacita penzionu je 22 lůžek. Můžeme také nabídnout společenskou místnost, která je vybavena TV, počítačem s připojením na internet, stolním tenisem, společenskými hrami, kuchyňkou s možností přípravy vlastních pokrmů, posezením u krbu, na terase s výhledem na město, saunu a nadstandardně zařízené fitness.

Ubytování - areál a okolí

Celková kapacita je 24 lůžek z toho 2 menší lůžka pro děti. Po domluvě je možné zajistit i dětskou postýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a lednicí. K dispozici je také dataprojektor ve společenské místnosti.

V areálu je hřiště pro plážový volejbal, dva bazény, jeden menší pro děti. Součástí areálu je také hřiště pro tenis a fotbal. V okolí areálu vedou cyklostezky s délkou 15km. K vidění je úžasný skalní komplex s roklemi, sklaními věžemi, soutěsky a vodopádem.

Restaurant Buřtárna

Buřtárna U Pěti Buků nabízí vnitřní i venkovní posezení, vinárnu s otevřeným krbem a salónek pro uzavřenou společnost. Připravujeme české speciality i evropskou kuchyni, ale každý si určitě přijde na své. Pro milovníky grilování máme navíc k dispozici jeden menší vnitřní a jeden venkovní gril. Pořádáme svatby, oslavy. Máme pro Vás připravené to nejlepší z naší kuchyně a skvělou obsluhu. Věříme, že budete spokojeni.

 

Pochlubte se touto prezentací na Facebooku - i Vašim přátelům se zde může líbit.