Ubytování Uherčice - penzion Schwarzava

 

Vinařství a Penzion Schwarzava - ubytování Uherčice

K ubytování v Uherčicích slouží jako penzion nově zrekonstruovaný rodinný dům s obytným podkrovím v klidné části obce. V objektu mají ubytovaní zákazníci k dispozici zdarma WIFI, parkování je možné hned u penzionu. Celý penzion je nekuřácký, mimo objekt povoleno kouřit je. Ubytovaným zákazníkům je také k dispozici útulné venkovní posezení s výhledem na řeku a les.

Posezení je na udržované zahradě s možností sportovních aktivit - k relaxačnímu volejbálku či badmintonu zapůjčíme síť, pro děti je k dispozici dětský stůl s pískovištěm. Pro okékání uzenin bezpečné ohniště se zásobou dřeva. Pro cyklisty možnost uskladnění kol v uzamykatelném objektu na zahradě penzionu – cyklostezka vede přímo před vinařstvím.

V oplocené zahradě je možné využít posezení, dětské zatravněné plochy pro hry, dětský stůl s pískovištěm, ohniště pod švestkou na opékání. NOVĚ HŘIŠTĚ NA FOTBÁLEK, VOLEJBAL, BADMINTON aj.

Více zde: https://www.schwarzava.cz/aktivity/

K ubytování jsou k dispozici dva samostatné, moderně zařízené apartmány s vybavenými kuchyňkami a vlastním sociálním zařízením.

Zaměřujeme se na milovníky vína, rodiny s dětmi, cyklisty, vodáky a zákazníky hledající klid a pohodu rodinného penzionu.

Několik fotografií interiéru :

 

V našem vinařství pořádáme kulinářsko-vinařské víkendy i týdenní pobyty s ochutnávkami lahodného vína, pikniky, či zahradní párty s grilováním masa, ryb i uzenin. Dále pak řízené degustace, občerstvení a snoubení vín s pokrmy. Posezení jak v degustační místnosti, tak i v zahradě vinařství. Vhodné pro firemní akce, večírky, oslavy narozenin a podobně.

Uherčice a okolí

Jihomoravská vesnička Uherčice (nedaleko obce Hustopeče) je známá svými vinnými sklípky a přívětivostí zdejších obyvatel. Jelikož se Uherčice nacházejí v regionu Jižní Morava, teplých dní vhodných k návštěvě této obce a rekreaci je opravdu dost.

V okolí je možno rybařit, provozovat pěší turistiku i cyklovyjížďky, okolní lesy jsou bohaté na houby a další lesní plody. Řeka nabízí možnost koupání i půjčovnu lodí, nedaleko se pořádají i vyjížďky na koních.

Přijeďte vínko ochutnat, nikdy nebudete litovat !

V oplocené zahradě je možné využít posezení, dětské zatravněné plochy pro hry, dětský stůl s pískovištěm, ohniště pod švestkou na opékání. NOVĚ HŘIŠTĚ NA FOTBÁLEK, VOLEJBAL, BADMINTON aj.

Více zde: https://www.schwarzava.cz/aktivity/

Kontakt

Penzion Schwarzava
Uherčice
691 62
Tel.: 776 595 228
penzionschwarzava@gmail.com
www.schwarzava.cz
IČ: 04007930
GPS: 48.9677544N, 16.6616058E

 

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.