Ubytování Vambersko - Hotel KRAJKA Vamberk

Ubytování v lokalitě: Orlické hory
KRAJ a OKRES: kraj Královéhradecký, okres Rychnov nad Kněžnou
NÁZEV a ADRESA: HOTEL KRAJKA
Husovo náměstí 7
517 54 Vamberk
pevná linka : 494 370 485
mobilní telefon: 734 516 060
www stránky: www.hotelkrajka.cz
E-mail: info@hotelkrajka.cz
IČO: 47470046
GPS: 50.1175461N, 16.2905819E

Ubytování Vambersko - Hotel Krajka Vamberk

je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk, které je známé po celém světě výrobou ručně paličkované krajky. Citlivou rekonstrukcí se bývalý penzion na náměstí proměnil v malý komfortně vybavený čtyřhvězdičkový hotel,  který Vás okouzlí svou neopakovatelnou atmosférou. Interiéry hotelu jsou zpříjemněny originálními dekoracemi krajkářské školy, která udržuje bohatou tradici ručního paličkování krajek na Vambersku a dobovými fotografiemi města Vamberka.

Hotel se nachází přímo v historickém centru města Vamberk na Husově náměstí a nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 29 osob včetně přistýlek. Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením.

Disponujeme ubytovací kapacitou 12 pokojů. V přízemí objektu se nachází - 1x  apartmán s příslušenstvím , 1x novomanželský apartmán s kuchyňkou a  masážní vanou pro 2 osoby, v prvním patře 4 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj s kuchyňkou,  ve druhém patře rovněž 4  dvoulůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj s kuchyňkou.

Restaurace - Hotel Krajka Vamberk

Kuchaři restaurace HOTELU KRAJKA Vám rádi předvedou své umění při přípravě široké nabídky pokrmů národní i mezinárodní kuchyně podle posledních gastronomických trendů i regionální kuchyň s tradičními recepty Vamberska.

Příjemné posezení Vám nabízíme v klimatizované nekuřácké restauraci s kapacitou 32 osob, případně salónku s kapacitou až 40 osob vhodného pro slavnostní obědy či večeře. K lahodným pokrmům doporučíme kvalitní vína našich předních vinařů a pivo značky Staropramen.

V prostorách HOTELU KRAJKA VAMBERK Vám rádi zajistíme rauty, recepce, promoce, svatební hostiny, oslavy, výročí, obchodní jednání, módní přehlídky a školení.

Školení, semináře - Hotel Krajka Vamberk

Hotel je ideálním místem pro pořádání seminářů. Optimální zázemí a perfektní organizace vytvářejí dobrou atmosféru a podmínky pro koncentrovanou práci. Rádi Vám pomůžeme s přípravou doprovodného programu pro volný čas.

CENÍK služeb naleznete ZDE

 

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.