Ubytování Vysočina - Hotel KOUTY - Ledečsko

Ubytování v lokalitě: Stvořidla
KRAJ a OKRES: Vysočina, Havlíčkův Brod
NÁZEV a ADRESA: Hotel Kouty
Rejčkov 20
584 01 Ledeč nad Sázavou
TELEFON do zařízení: 569 738 121
Kontaktní osoba + tel.: Ing. Petr Psotka, 606 722 752
www stránky: www.hotelkouty.cz
E-mail: info@hotelkouty.cz
IČO: 70605785
GPS: 49.6324369N, 15.3031606E

Hotel KOUTY - ubytování Ledečsko, Stvořidla

Hotel rodinného typu se nachází v čisté přírodní oblasti Českomoravské vrchoviny nedaleko Ledče nad Sázavou. Dojezdová vzdálenost z centra Prahy je zhruba 85 km, tedy přibližně hodinu jízdy po D1 směrem na Brno. Hotel nabízí 57 lůžek ve vybavených dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je velká restaurace a venkovní posezení s grilem. Pro romanticky založené návštěvníky je připraveno 6 chatek (36 lůžek) v malebném lesním prostředí. Hotel je možné využít pro firemní akce, školení, semináře, kongresy, školy v přírodě, sportovní akce, soustředění, turnaje atd. Stejně tak firemní večírky, rodinné oslavy a svatby. Kvalifikovaný personál je Vám ochoten splnit Vaše přání a požadavky a těší se na Vaši návštěvu. Hotel je umístěn v blízkosti dvou pstruhových rybníků s jednou z nejčistších vod v Česku.

Ubytování

Hotel může  poskytnout ubytování ve standardně vybavených pokojích, které mají každý vlastní sociální vybavení a to na jednom 1-lůžkovém pokoji, šestnácti 2-lůžkových pokojích a šesti 3-4-lůžkových pokojích , tzn. celkově pro 57 osob.

Ve večerních hodinách je rovněž možné využít saunu umístěnou v jedné z chatek s ochlazovacím bazénkem a odpočívarnou a v zimě s možným ochlazením přímo ve sněhu.

Ubytování v chatkách může poskytnou příjemný romantický pobyt v lesním prostoru s příjemným večerním posezením u ohniště. Celkem je u hotelu 6 chatek s 6 lůžky a společným novým sociálním zázemím se sprchami, umyvadly a WC. V chatkách je malá kuchyňka s varnou konvicí. V případě použití přímotopu při chladném počasí se počítá příplatek 50,- Kč na osobu za noc.

Restaurace

Naše restaurace nabízí posezení ve velmi příjemném prostředí s výhledem do lesa, kde se Vám budeme snažit připravit kvalitní jídla a nápoje z výběru jídel uvedených na denním restauračním jídelním a nápojovém lístku jak pro individuální posezení, tak jednotná menu pro skupiny. Na základě předchozí dohody jsme schopni Vám připravit grilování jehněčího,vepřového a kuřecího masa, pečené sele, případně, jehněte na venkovním grilu nebo kvalitní raut z uvedené nabídky pokrmů a to jak ve venkovním prostoru na terase restaurace, tak ve vnitřním prostoru

Konferenční prostory

Hotel disponuje prostory  pro konání seminářů, školení, jazykových kursů, večírků, rodinných oslav, škol v přírodě a jiných akcí samostatnou konferenční místnost pro cca 30 osob. Dále nabízí  k využití samostatnou oddělenou místnost v restauraci pro dalších 30 osob, případně využít restaurační místnost pro 90 osob. Konferenční místnost  je samozřejmě vybavena flipcharty a dataprojektorem.Ve všech prostorách hotelu je funkční Wifi spojení.

Sportovní aktivity

Hotel má k dispozici dva tenisové kurty s umělým povrchem a jeden beachvolejbalový kurt.

Dále je možné si výborně zaplavat  v rybníku patřící k hotelu ve velmi čisté vodě pramenící pod Melechovem. (715 m nad mořem), a který patří k jednomu z nejčistších u nás. Dále je k dispozici speedminton, kulečník, stolní fotbálek a pingpong.

Na kolech je možné si projet nádherné okolí podle turistických map,které jsou k dispozici na hotelu. Pro posílení fyzické kondice je možné využít příjemné posilovny umístěné v jedné z chatek.

Rybolov

V blízkosti hotelu leží pstruhový rybník, kde je možno individuálně lovit ryby. Povolenky lze zakoupit rovněž na recepci hotelu Kouty.

 

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.