UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ ČECHY - hotel, penzion, apartmán, kemp, chata, chalupa, rekreace, statky, ranče, koně, víkendy a dovolená s dětmi, relax u vody, šumava, rybníky, lyže na horách, cyklostezky, windsurfing - jih Čech

Vítejte na stránce UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ ČECHY

Nabízíme Vám to nejlepší z ubytování v jižních Čechách. Tato velice populární destinace nabízí více než šestnáct set ubytovacích zařízení s celkovou kapacitou téměř 50000 lůžek. Protože má každý z nás jiné nároky na ubytování, volíme ubytovací zařízení tak, abychom vyhověli maximálnímu počtu zájemců s podobnými požadavky. Neustále znovu a znovu pečlivě mapujeme ubytovací zařízení, aby Vás naše nabídka zaujala a byli jste spokojeni hlavně s kvalitou nabízených služeb - solidním přístupem personálu i majitelů, útulnými pokoji i klidným prostředím pro Váš odpočinek. Myslíme si, že právě odpočinek je při pobytu mimo domov to nejdůležitější - ať jste na pracovní cestě, rodinné dovolené či sportovním soustředění - po denních aktivitách se Vám jistě nebude chtít řešit problémy s ucpaným odpadem, nefunkční zásuvkou či rozbitým oknem. Po četných zkušenostech razíme pravidlo, že levné ubytování automaticky neznamená kvalitní ubytování - náš cíl je tedy jasný - doporučovat pouze ta zařízení, která ručí za kvalitu poskytovaných služeb tak, aby jste se při pobytu v jižních Čechách cítili příjemně a bezstarostně.

Aby jste si pobyt v Jihočeském regionu co nejvíce vychutnali, nabízíme Vám dostatečné množství ubytovacích zařízení po celém kraji. Hotely, penziony, apartmány, různé rekreační areály a kempy, chalupy a chaty k pronajmutí, ubytování na rančích, statcích, či ve wellness zařízeních - to vše Vám zaručí příjemný pobyt a je Vám k dispozici zde na KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ - jižní Čechy. Budeme rádi, pokud se v objednávce  Vašeho ubytování o našich stránkách zmíníte. Předem děkujeme.

Kam v jižních Čechách - kde se ubytovat

Prakticky celé jižní Čechy jsou pokryté turisticky zajímavými lokalitami, které jsou vhodné ke strávení volných víkendů či celých dovolených. Například Šumava velmi láká k pěší turistice i výletům na kole. Novohradské hory, Písecké hory i z části Šumava je také vhodná k lyžování, zamrzlé vodní plochy pak k ostatním zimním sportům a bruslení. Velmi populární jsou v zimě i jízdy na lyžích za koňmi či na sněžných skůtrech. V nižších polohách lákají k pobytům hlavně vlétě rozsáhlé vodní plochy nádrží a rybníků vybízejících ke koupání a strávení báječné dovolené s dětmi. Lipno nabízí plavby na lodích či windsurfingu. Mnoho cyklostezek a turistických tras různé náročnosti je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Velké množství rančů s koňmi pro vyjížďky a statků s domácími zvířaty je dostatečnou zárukou bohatého programu. Nezapomeňte také ochutnat pověstnou jihočeskou kuchyni - ať se již jedná o tradiční rybí speciality či sladké pokrmy - například Jihočeské lívanečky či vdolky. Pokud máte zájem spíše o kulturní vyžití, můžete navštívit mnoho tradičních lidově-folklórních festivalů, hudebních, kulturních, sportovních i společenských akcí, soutěží a výstav. Jižní Čechy jsou proslulé nálezy Vltavínů, historickou těžbou křemene a rýžování zlata v říčních náplavách Otavy. A na některé z naučných stezek v okolí Putimi možná potkáte i dobrého vojáka Švejka nebo na Strakonicku pověstného dudáka Švandu.

Zde na stránkách www.kvalitni-ubytovani.cz/kraj-jihocesky naleznete ubytování v hotelu, penzionu, apartmánu, na chatě či na chalupě, v kempu ale i ve wellness rekreačních zařízeních. Vybíráme pro Vás ta nejlepší ubytovací zařízení jižních Čech - vždy budete překvapeni kvalitou ubytovacích služeb, profesionálním přístupem a v neposlední řadě i dobrou cenou.

A na závěr několik zajímavých informací - KRAJ JIHOČESKÝ

Krajina Jihočeského kraje je známa řadou rybníků a malebných vesnic ve dvou pánvích uprostřed kraje, Českobudějovické a Třeboňské. Okolo se vypínají kopce: Středočeská pahorkatina, Českomoravská vrchovina, na hranicích s Rakouskem Novohradské hory a na jihozápadní hranici druhé nejvyšší pohoří v Čechách, Šumava. Kraj je pověstný právě rybníkářstvím - 10 největších rybníků jsou Rožmberk, Horusický rybník, Bezdrev, Dvořiště, Velký Tisý, Záblatský rybník, Dehtář, Staňkovský rybník, Velká Holná a Svět. Vodní plochy také zastupují nádrže Lipno, Orlík, Hněvkovice, Římov, Husinec, Landštejn, Lipno II, Jordán, Soběnov, Humenice nebo Kořensko. Největším chráněným přírodním územím je Šumava, chráněná jednak jako chráněná krajinná oblast, jednak jako národní park. Je součástí přeshraniční biosférické rezervace Šumava - Bavorský les. Druhou důležitou biosférickou rezervací je Třeboňsko. Méně známé jsou Přírodní Park Novohradské hory a CHKO Blanský les. Deset nejdelších řek
Jihočeského kraje jsou Vltava, Lužnice, Otava, Blanice, Malše, Nežárka, Lomnice, Stropnice, Skalice a Volyňka.

UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ ČECHY - luxusní hotely ve městech, penziony v obcích jižních Čech, ubytování na statku nebo na ranči, chaty v krásné přírodě na jihu Čech, kempy i welness - rekreační střediska u vody či na horách, apartmány - ubytování v soukromí v klidných čtvrtích měst, ubytování na chalupě ve vesničkách Jihočeského kraje.

JIH ČECH NABÍZÍ - koupání, lyžování, lety balónem, turistika, vyjížďky na koni, cyklostezky, vyhlídkové lety, hrady, zámky, rozhledny, turistické atrakce, zajímavá místa, spousta běžeckých tras i in-line stezek na brusle, rybaření, lodě, windsurfing a pod.

KAM V JIŽNÍCH ČECHÁCH - TURISTICKÉ LOKALITY - Boubínský prales, Českokrumlovsko, Šumava, Třeboňsko, Veselská pískovna, Strakonicko, Táborsko, Jindřichohradeko, Českobudějovicko, Písecko, Prachaticko, Lipno, Kvilda a spousta dalších

Hlasujte prosíme v naší anketě, o jaké ubytování v jižních Čechách máte zájem. Pomůžete rozvoji těchto stránek.

Děkujeme.

Anketa

Jaké ubytování v jižních Čechách hledáte ?

Hotel 117 15%
Penzion 102 13%
Apartmán 76 10%
Kemp 90 11%
Jiné 58 7%

Celkový počet hlasů: 793

Děkujeme za Váš hlas - pomůže nám při vylepšování stránek UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ ČECHY.

Přejeme Vám hezký den !