UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ MORAVA - hotel, penzion, apartmán, kemp, chata, chalupa, rekreační zařízení, statek, ranč a koně, dovolená s dětmi, víkend bez dětí, wellness, relax u vody, lyže na horách, na kole, vinný sklípek - jih Moravy

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ MORAVA

Rádi bychom Vám nabídli to nejlepší z ubytování na jižní Moravě. Region nabízí více než tisíc ubytovacích zařízení, ovšem zdaleka ne každé splňuje právě Vaše nároky. Proto jsme ubytovací zařízení na našich stránkách volili tak, abychom uspokojili co možná největší počet uchazečů s podobnými zájmy. Stále pečlivě vybíráme ubytovací zařízení, aby Vás zaujala hlavně kvalitou služeb, čistými pokoji, milým personálem a klidným prostředím. Předpokládáme, že odpočinek o víkendu, relax na dovolené, či pracovní pobyt, je Váš cíl a k tomu všemu patří pohodové ubytování bez starostí. Náš portál nedoporučuje zařízení podle nejnižší ceny - máme zkušenost, že levné ubytování ještě neznamená kvalitní ubytování a my bychom rádi, aby jste se při návštěvě jižní Moravy cítili dobře a odpočatě.

Aby jste si pobyt v Jihomoravském regionu parádně užili, nabízíme Vám dostatečné množství ubytovacích zařízení po celém kraji. Hotely, penziony, apartmány, různé rekreační areály a kempy, chalupy a chaty k pronajmutí, ubytování na rančích, statcích, či wellness zařízení - to vše Vám zaručí příjemný pobyt a je Vám k dispozici zde na KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ - jižní Morava.  Budeme rádi, pokud se v objednávce  Vašeho ubytování o našich stránkách zmíníte. Předem děkujeme.

Kam na jižní Moravě - kde se ubytovat

Turisticky zajímavých lokalit, které jsou vhodné ke strávení volných víkendů či celých dovolených je na jižní Moravě opravdu velké množství. Například horské pásmo Chřiby, nazývané někdy jako Buchlovské kopce, lákají k pěší turistice, v zimě pak k lyžování. Po celém kraji jsou rozesety zajímavé hrady, zámky či rozhledny určitě stojící za návštěvu. Nesmíme také opomenout zmínit populární propast Macochu. Lednické rybníky, vodní nádrž Nové Mlýny, Brněnská, Vranovská či Výrovská přehrada a spousta dalších vodních ploch zase nabízí luxusní koupání - bezva strávená rekreace vhodná pro rodiny s dětmi. Obce jižní Moravy jsou proslulé vinnými sklípky. Vyjížďky na koních či in-line brusle v létě či udržované běžkařské trasy v zimě jsou častými cíly v jižních rovinách Slovácka. Pokud máte zájem spíše o městské vyžití, na brněnsku i přímo v Brně, které je krajským městem, je možné navštívit velké množství hudebních, kulturních, sportovních a společenských akcí, soutěží i výstav.

Zde na stránkách www.kvalitni-ubytovani.cz/kraj-jihomoravsky naleznete ubytování v hotelu, penzionu, apartmánu, na chatě či na chalupě, v kempu ale i ve wellness rekreačních zařízeních. Vybíráme pro Vás ta nejlepší ubytovací zařízení jižní Moravy - vždy budete překvapeni kvalitou ubytovacích služeb, profesionálním přístupem a v neposlední řadě i dobrou cenou.

A na závěr několik zajímavých informací - KRAJ JIHOMORAVSKÝ

Zatímco západ a severozápad kraje pokrývají výběžky Českomoravské vrchoviny, např. Drahanská vrchovina s Moravským krasem, do východní části už zasahují ze Slovenska Karpaty. Ty jsou od západních vrchovin odděleny Dolnomoravským úvalem. O své nejvyšší pohoří, Bílé Karpaty, se kraj dělí se Zlínským krajem i se Slovenskem. Trojmezí těchto územních celků je nejvýše položeným bodem kraje. Místo se nachází nedaleko vrcholu Durda ležícího na Slovensku, přibližně 2 km západně od Velké Javořiny. Nejvyšším vrcholem kraje je Čupec, ležící taktéž u hranice se Slovenskem, přibližně 2 km jihozápadně od Durdy. Celý kraj náleží k úmoří Černého moře a k povodí Dunaje, do kterého vody z kraje odvádí řeka Morava. V nížině u česko-slovensko-rakouského trojmezí se k ní přidávají i další důležité řeky regionu: Dyje, Svratka a její přítok Svitava. V Jihomoravském kraji je řada chráněných přírodních území (chráněných krajinných oblastí): Bílé Karpaty, Moravský kras se známou jeskyní a propastí Macochou, Pálava a zejména Národní park Podyjí.

UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ MORAVA - luxusní hotely ve městech, penziony v jihomoravských obcích, ubytování na statku nebo na ranči, chaty v krásné přírodě jižní Moravy, kempy i welness - rekreační střediska u vody či na horách, apartmány - ubytování v soukromí v klidných čtvrtích měst, ubytování na chalupě ve vesničkách na jižní Moravě.

JIH MORAVY NABÍZÍ - koupání, lyžování, lety balónem, turistika, vyjížďky na koni, cyklostezky, vyhlídkové lety, hrady, zámky, rozhledny, turistické atrakce, zajímavá místa, spousta běžeckých tras i in-line stezek na brusle, návštěvy sklípků, ochutnávky vín...

KAM NA JIŽNÍ MORAVĚ - TURISTICKÉ LOKALITY - Slovácko, Moravské Kopanice, Lednicko - Valtický areál, Nové Mlýny, Luhačovické Zálesí, Podluží, Moravské Horácko, Horňácko, Bojiště bitvy u Slavkova, Chřiby, Moravský kras, jižní Hanná, Pálava, Brno a okolí, Bílé Karpaty, přírodní park Jevišovka ...

Hlasujte prosíme v naší anketě, o jaké ubytování na jižní Moravě máte zájem. Pomůžete rozvoji těchto stránek.

Děkujeme.

Anketa

Jaké ubytování na jižní Moravě hledáte ?

Hotel 255 24%
Penzion 112 10%
Apartmán 80 7%
Kemp 70 7%
Jiné 56 5%

Celkový počet hlasů: 1072

Děkujeme za Váš hlas - pomůže nám při vylepšování stránek UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ MORAVA.

Přejeme Vám hezký den !