UBYTOVÁNÍ ÚSTECKÝ KRAJ - hotel, penzion, apartmán, kemp, chata, chalupa, rekreační zařízení, statek, ranč, dovolená s dětmi, víkend bez dětí, wellness, relax u vody, lyže na horách - ubytování v Ústeckém kraji

Dobrý den, vítejte v sekci UBYTOVÁNÍ ÚSTECKÝ KRAJ

Věříme, že oceníte naši snahu nabídnout Vám to nejlepší z ubytování v Ústeckém kraji. Tento region skýtá téměř šest set různých ubytovacích zařízení a věříme, že převážná většina by splnila Vaše očekávání. Abychom co možná zpestřili Váš výběr, volíme ubytovací zařízení v sekci Ústeckého kraje tak, aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům. Mapujeme ubytování, abychom Vás zaujali hlavně solidními službami, péčí o zákazníky, útulností ubytovacích prostor a čistým prostředím. Víme, že při ubytování si chcete odpočinout, načerpat nové síly a zotavit se do dalšího dne. Proto se Vám zde snažíme doporučit pobyty v zařízeních, ve kterém je bezstarostný odpočinek klienta prioritou. Nejlevnější ceny nezaručují kvalitu ubytování. Proto se náš portál nesoustřeďuje na zařízení, která možná k nejlevnějším patří. Specializujeme se na ubytování, kde se budete po noci cítit skutečně odpočatí a svěží. A kam se při příští návštěvě Ústeckého kraje třeba rádi vrátíte.

Aby jste měli při návštěvě Ústeckého kraje z čeho vybírat, nabízíme Vám výběr z různých druhů ubytovacích zařízení po celém kraji. Hotely, penziony, apartmány, různé rekreační areály a kempy, chalupy a chaty k pronajmutí, ubytování na rančích, statcích, či wellness zařízení - to vše Vám zaručí příjemný pobyt a je Vám k dispozici zde na KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ - kraj Ústecký.  Budeme rádi, pokud se v objednávce  Vašeho ubytování o našich stránkách zmíníte. Předem děkujeme.

Kam v Ústeckém kraji - kde se ubytovat

Turisticky atraktivních míst, kde můžete strávit báječnou dovolenou s dětmi, nebo naopak víkend bez dětí, v Ústeckém regionu není málo - je nesmírně bohatý přírodními krásami. Má Krušné hory, České středohoří, Lužické hory, zajímavé skalní útvary Tiských stěn a Českého Švýcarska i půvabnou labskou vodní cestu s Portou Bohemicou. Oplývá léčivými prameny (Lázně Teplice, Bílina) i termálními prameny (koupaliště v Ústí nad Labem). Má po celém svém území mnoho nádherných historických památek, hradů a zámků. I sportovně zaměřeným návštěvníkům má co nabídnout – například autodrom či hipodrom v Mostě, hustá síť cyklostezek, běžkařské tratě v Krušných horách, golfová hřiště a mnoho dalšího. Jsou zde bohaté možnosti pro turistiku a rekreaci. Litoměřicko je známé jako Zahrada Čech. Nalezneme zde památnou horu Říp, České středohoří s Milešovkou, na Děčínsku, ráji turistů, nalezneme Labské pískovce, Národní park České Švýcarsko a Lužické hory. V rekreační oblasti Chomutovska je třeba jmenovat areál na Kamencovém jezeře nebo vodní nádrž Nechranice. Lounsko je známé jako nejúrodnější chmelařská oblast a s ní spojené turistická lákadla (pivo, chmelové lázně), Teplicko zase proslulo jako oblast termálních zřídel a lázní. V okrese Ústí nad Labem nároční turisté jistě naleznou potěšení v lyžařském středisku Telnice, či na termálním koupališti Brná. Na Mostecku můžete pozorovat obnovu krajiny zničené těžbou uhlí. Rekonstruovaný Hněvín se stal dominantou místní krajiny. Vodní nádrž Benedikt, hipodrom či vinice v Chrámcích vyrostly také na rekultivovaných plochách.

Zde na stránkách www.kvalitni-ubytovani.cz/kraj-ustecky naleznete ubytování v hotelu, penzionu, apartmánu, na chatě či na chalupě, v kempu ale i ve wellness rekreačních zařízeních. Vybíráme pro Vás ta nejlepší ubytovací zařízení Ústecka - vždy budete překvapeni kvalitou ubytovacích služeb, profesionálním přístupem a v neposlední řadě i dobrou cenou.

A na závěr několik zajímavých informací - KRAJ ÚSTECKÝ

Hranici s Německem tvoří z větší části hřeben Krušných hor, které pokračují do Karlovarského kraje. Nejvyšší bod kraje se nachází ve 1225 m n. m. na jihovýchodním svahu hory Klínovec, jejíž vrchol o nadmořské výšce 1244 m n. m. se již nachází na území Karlovarského kraje. Na severní hranici přechází pásmo hor v Labské pískovce s unikátními skalními městy, soutěskami a věžemi až 400 m n. m. Ve vnitrozemí vyniká sopečné České středohoří s nejvyšším vrcholem Milešovkou. Místo, kde Labe u Hřenska opouští české území, je naopak nejnižším bodem České republiky (113 m n. m.). Většinu území kraje odvodňuje Labe, jehož nejvýznamnějšími přítoky v kraji jsou Ohře a Ploučnice. Nejdůležitějším chráněným územím je Národní park České Švýcarsko, zahrnující část Labských pískovců. V kraji jsou i další chráněné krajinné oblasti, přírodní parky a maloplošná chráněná území.

UBYTOVÁNÍ V ÚSTECKÉM KRAJI - luxusní hotely ve městech, penziony v obcích, ubytování na statku nebo na ranči, chaty v krásné přírodě, kempy i welness - rekreační střediska u vody či na horách, apartmány - ubytování v soukromí v klidných čtvrtích měst nebo ubytování na chalupě ve vesničkách.

ÚSTECKÝ KRAJ NABÍZÍ - koupání, lyžování, lety balónem, turistika, vyjížďky na koni, cyklostezky, vyhlídkové lety, hrady, zámky, rozhledny, turistické atrakce, zajímavá místa, spousta běžeckých tras i in-line stezek na brusle, návštěvy pivovarů, pivní lázně, ochutnávky různých druhů chmelových piv...

KAM V ÚSTECKÉM KRAJI - TURISTICKÉ LOKALITY - Klínovec, Bouřňák, Komáří Vížka, Krušné hory, cyklistická stezka podél Labe, Raná u Loun, Labské pískovce, autodrom a hipodrom v Mostě, Unikátní pevnostní město Terezín, rotunda sv. Jiří na památné hoře Říp, pomník Přemysla Oráče ve Stadicích, Střekov, Hněvín, Hazmburk, Kadaňský hrad, zámky v Klášterci nad Ohří, Krásném Dvoře, Libochovicích, Duchcově, Národní park České Švýcarsko (značené cesty, tři naučné stezky a 45 km značených cyklotras), Nechranická přehrada, Kamencové jezero, jezero Chmelař, zatopený důl Barbora u Oldřichova, Aquapark v Klášterci nad Ohří a v Děčíně, Zoologická zahrada v Ústí nad Labem a v Děčíně, Podkrušnohorský zoopark v Chomutově, nejznámější lázně Teplice v Čechách, Dubí a Mšené-Lázně, městské památkové rezervace Kadaň, Litoměřice, Žatec, Úštěk

Hlasujte prosíme v naší anketě, o jaké ubytování v Ústeckém kraji máte zájem. Pomůžete rozvoji těchto stránek.

Děkujeme.

Anketa

Jaké ubytování v Ústeckém kraji hledáte ?

Hotel 100 16%
Pension 81 13%
Apartmán 69 11%
Kemp 65 11%
Jiné 60 10%

Celkový počet hlasů: 618

Děkujeme za Váš hlas - pomůže nám při vylepšování stránek UBYTOVÁNÍ ÚSTECKÝ KRAJ.

Přejeme Vám hezký den !