UBYTOVÁNÍ VYSOČINA - hotel, penzion, apartmán, kemp, chata, chalupa, rekreační zařízení, statek, ranč a koně, dovolená s dětmi, víkend bez dětí, wellness, relax u vody, lyže na horách, na kole - ubytování na Vysočině

Vážení návštěvníci, vítejte na stránce UBYTOVÁNÍ VYSOČINA

Pokud cestujete na Vysočinu, naším úkolem je nabídnout Vám pestrou paletu ubytování. V kraji Vysočina naleznete téměř pět set ubytovacích zařízení, avšak ne všechna splňují očekávání uchazečů - snažíme proto ve výběru vyhovět co největšímu počtu zájemců. Ubytování na Vysočině tak neustále mapujeme, abychom Vám nabídli co nejkvalitnější ubytovací služby - čisté pokoje, vybavené zázemí, vstřícnost personálu i odpovědnost majitelů.

Při Vaší dovolené, pracovním pobytu či relaxačnímu víkendu se jistě rádi vyhnete jakýmkoli starostem s ubytováním. Na našem portálu proto nenajdete nejlevnější ubytování za nejnižší možné ceny - soustřeďujeme se spíše na kvalitu a registrujeme tedy pouze KVALITNÍ ubytovací zařízení. Nechceme,  aby jste si z pobytu odnesli vzpomínku na ucpané záchody, plíseň v koupelně či proleželé matrace. Naším zájmem a prioritou je Vaše spokojenost s ubytováním - potom naše stránky jistě doporučíte i Vašim známým i přátelům.

Věříme, že při návštěvě Vysočiny Vám nabídneme dostatečný výběr kvalitního ubytování po celém kraji - hotely, penziony, apartmány, různé rekreační areály a kempy, chalupy a chaty k pronajmutí, ubytování na rančích, statcích, či wellness zařízení - to vše Vám zaručí příjemný pobyt a je Vám k dispozici zde na KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ - kraj Vysočina. Budeme rádi, pokud se v objednávce Vašeho ubytování o našich stránkách zmíníte. Předem děkujeme.

Kam na Vysočině - kde se ubytovat

Kraj Vysočina nabízí opravdu velké množství turisticky zajímavých lokalit, které lákají k prožití dovolené či volného víkendu. Žďárské vrchy, Železné hory, Javořická vrchovina či vrch Melechov s Čertovým kamenem nebo Křemešník u Pelhřimova s nejvyšší rozhlednou Pípalkou lákají k rekreaci v zimě na lyžích a v létě pak k mnoha příjemným procházkám po zajímavých trasách. Na Vysočině v zimě naleznete největší množství lyžařských tras pro běžky - jen v okolí Jihlavy jich naleznete více než 100 km. Velké množství hradů a zámků svědčí o bohaté historii Vysočiny. Hojně navštěvované jsou také vodní plochy - nabízejí mnoho penzionů, kde lze strávit báječnou dovolenou s dětmi. Jedny z nejatraktivnějších jsou např. největší rybník Velké Dářko, Dalešická přehrada či vodní nádrž Vír, přímo v Jihlavě potom koupaliště Vodní Ráj, bazén se slanou vodou v Jemnici, koupaliště v Humpolci, Žirovnici a dalších městech.  Vysočinou též protéká dostatečné množství řek vhodných ke koupání či vodáckým sportům - nejproslulejší je asi Svratka, Jihlava, ale hlavně Sázava. Turisticky zajímavou lokalitou na Sázavě je bezesporu Přírodní rezervace Stvořidla. Podél řek je možno využít mnoho chat či chalup k pronajmutí. Zajímavá je též Brtnická stezka, Národní přírodní rezervace Ransko či Žákova hora.
V centrech měst a obcí Vysočiny můžete využít velké množtví hotelů a v klidných čtvrtích apartmánů či ubytování v soukromí. Z měst můžete navštívit např. Havlíčkův Brod s jeho legendárním nejstarším dochovaným zvonem z r.1333, nebo Třebíč a jeho největší věžní hodiny v celé Evropě, židovská čtvrť, židovský hřbitov a Bazilika svatého Prokopa. Ve Velkém Meziříčí si všimněte dálničního mostu - je to jedna z nejunikátnějších staveb v České republice, jeden z nejstarších stromů pak naleznete v Kamenici nad Lípou. U Humpolce nezapomeňte navštívit např. zříceninu hradu Orlík, Kralice nad Oslavou nabídne muzeum věnující se historii,tvorbě a tisku Bible Kralické. Historické město Telč s renesančním zámkem a poutní kostel svatého Jana Nepomuckého (Žďár nad Sázavou) na Zelené Hoře si také jistě nenecháte při návštěvě utéci. Druhou nejstarší rozhlednu v ČR Babylon najdete u Kramolína, Pelhřimov pak nabídne Muzeum rekordů a kuriozit či víceúčelový sportovní areál. Ledeč, Lipnice či Žďár na Sázavou lákají k návštěvě historických památek, u městečka Zvole pak naleznete areál Šiklův mlýn s westernovým městečkem. Za návštěvu jistě stojí také například Moravské Budějovice s muzeem řemesel a v neposlední řadě samotné krajské město Jihlava, proslulá svým tajemným podzemím či úžasnou zoologickou zahradou. Bystřice na Pernštejnem nabídne jeden z nejlepších Lanových parků.
Po celém kraji Vysočina naleznete velké množství stezek pro jízdu na kole i in-line a spoustu příležitostí zajezdit si na koni - mnoho stanic, statků i rančů nabízí kurzy s ubytováním. Výhodou je ubytování v přírodě, většinou na statcích, kde mají možnost se děti seznámit, jak se pečuje o domácí zvířata.

Na našem webu www.kvalitni-ubytovani.cz/kraj-vysocina pro Vás vybíráme ta nejlepší ubytovací zařízení Vysočiny - vždy budete překvapeni kvalitou ubytovacích služeb, profesionálním přístupem a v neposlední řadě i dobrou cenou. Kvalitní hotely, penziony, apartmány, chaty i chalupy, kempy i wellness zařízení či rekreační areály jsou Vám zde k dispozici. Stačí si vybrat.

A na závěr několik zajímavých informací - KRAJ VYSOČINA

Celé území Kraje Vysočina leží v oblasti Českomoravské vrchoviny. Na jihu zahrnuje západní část Jevišovické pahorkatiny a sever Javořické pahorkatiny, na západě je Křemešnická vrchovina, na severozápadě leží Hornosázavská pahorkatina, na severu Žďárské vrchy s Hornosvrateckou pahorkatinou, na východě a v centru je Křižanovská vrchovina. V Jihlavských vrších (Javořické pahorkatině) je nejvyšší hora Javořice (836 m). Jen o metr nižší je vrchol Devět skal ve Žďárských vrších.
Nesmíme dále opomenout, že právě na Vysočině (nedaleko Telče) se nachází geografický střed České republiky a uvádí se též i střed celé Evropy.

UBYTOVÁNÍ VYSOČINA - luxusní hotely ve městech, penziony v obcích na Vysočině, ubytování na statku nebo na ranči, chaty v krásné přírodě Vysočiny, kempy i welness - rekreační střediska u vody či na horách, apartmány - ubytování v soukromí v klidných čtvrtích měst, ubytování na chalupě ve vesničkách na toulkách Vysočino.

VYSOČINA NABÍZÍ - koupání, lyžování, lety balónem, turistika, vyjížďky na koni, cyklostezky, vyhlídkové lety, hrady, zámky, rozhledny, turistické atrakce, zajímavá místa, spousta běžeckých tras i in-line stezek na brusle, stovky kilometrů tras v zimě na běžky, lanové dráhy a pod.

KAM NA VYSOČINĚ - TURISTICKÉ LOKALITY - Bystřicko, Jihlavsko, Pelhřimovsko, Velkomeziříčsko a Bítešsko, Havlíčkobrodsko, Moravskobudějovicko a Jemnicko, Světelsko a Ledečsko, Humpolecko a Pacovsko, Náměšťsko, Telčsko, Chotěbořsko, Novoměstsko a Ždársko, Třebíčsko

Hlasujte prosíme v naší anketě, o jaké ubytování na Vysočině máte zájem. Pomůžete rozvoji těchto stránek.

Děkujeme.

Anketa

Jaké ubytování na Vysočině hledáte ?

Hotel 128 16%
Penzion 148 19%
Apartmán 86 11%
Kemp 66 8%
Jiné 55 7%

Celkový počet hlasů: 800

Děkujeme za Váš hlas - pomůže nám při vylepšování stránek UBYTOVÁNÍ VYSOČINA.

Přejeme Vám hezký den !

UBYTOVÁNÍ na VYSOČINĚ

Zde naleznete UBYTOVÁNÍ V KRAJI VYSOČINA - kvalitní ubytování kraj Vysočina. Penziony, hotely, apartmány, kempy, chaty, chalupy, horské boudy, priváty a další a další kvalitní ubytovací zařízení v kraji Vysočina. Zde na Vysočině si na poskytování kvalitních ubytovacích služeb velmi zakládají a ubytovaným zákazníkům vycházejí opravdu ve všem vstříc. V regionu Vysočina zkrátka není o kvalitní ubytování nouze.