UBYTOVÁNÍ JIŽNÍ MORAVA - Brno Židenice - Penzion Lucie

UBYTOVÁNÍ BRNO ŽIDENICE - Penzion Lucie

Penzion Lucie se nachází v Brně v okrajové části Židenice. Ubytování je vhodné při služebních cestách nebo pracovních pobytech. Levné dlouhodobé ubytování mohou využít jednotlivci i skupiny. Penzion má kapacitu 60 lůžek.

Pokoje a vybavení penzionu

Penzion je po celkové rekonstrukci. Budova penzionu má dvě patra a je rozdělena do čtyř křídel. Pokoje máme jednolůžkové až čtyřlůžkové. Na každém patře najdete pět pokojů, celková kapacita je tedy 60 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a lednicí. Sociální zařízení je společné vždy pro jedno křídlo  a obsahuje 3 sprchové kouty, 3 umyvadla a stejný počet WC.

Stravování

Stravování nezajišťujeme. Naši hosté mají možnost bezplatně využít kuchyňku, která se nachází na každém patře. V okolí penzionu se nachází několik restaurací. V okruhu 300 - 400 m najdete hned čtyři.

Okolí penzionu

Brno je největší město Moravy, průmyslová veletržní metropole, významná dopravní křižovatka. Penzion Lucie se nachází v klidném prostředí a nabízí možnost příjemného ubytování za příznivé ceny s možností parkování. Deset minut od historického středu města a dvacet minut od letiště Tuřany s mezinárodním provozem. Parkování je umožněno přímo u objektu.

Kontakt

Penzion Lucie
Šámalova 60A (Filipínského 61)
Brno-Židenice
tel.: +420 602 526 524
tel./fax: +420 548 216 696
penzionlucie@seznam.cz
www.luciepenzion.cz
GPS: 49.1967497N, 16.6341542E

 

Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.