Ubytování Lužické hory - Penzion CELNICE

Ubytování v lokalitě: Lužické hory
KRAJ a OKRES: kraj Liberecký, okres Česká Lípa
NÁZEV a ADRESA: Penzion Celnice
Dolní Světlá 133
471 56 Mařenice
TELEFON do zařízení: 602 188 047
Kontaktní osoba + tel.: Milena Šímová, 602 188 047
www stránky: www.penzion-celnice.cz
E-mail: penzion-celnice@seznam.cz
IČO: 25454340
GPS: 50.8377214N, 14.6674125E

Pěkné a klidné ubytování v Lužických horách

Lokalita:
Penzion Celnice se nachází v srdci Lužických hor v malebné vesnici Dolní Světlá nedaleko města Cvikov. Lužické hory jsou pohraniční pohoří, ležící zhruba uprostřed mezi Děčínem a Libercem v severních Čechách. Malá část pohoří se nachází na území Německa (Zittauer Gebirge). Lužické hory, které i přes svou malou rozlohu jsou zajímavé v každou roční dobu a je až s podivem, kolik turistických pozoruhodností lze zde objevit.

Ubytování:
Penzion Celnice nabízí ubytování v krásné přírodě Lužických hor ve dvou dvoulůžkových, dvou čtyřlůžkových, dvou šestilůžkových pokojích a jednom osmilůžkovém pokoji kde jsou čtyři palandy. Tyto pokoje se nacházejí v prvním patře našeho penzionu se společným sociálním zařízením na patře.
Druhé, podkrovní parto nabízí nově zrekonstuované pokoje, každý má své vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou 2x dvoulůžkový a 2x čtyřlůžkový apartmán.
Pro bližší představu si prosím pusťte Virtuální prohlídku
penzionu Celnice .
Před domem je příjemné posezení na zahrádce s možností občerstvení.
Penzion Celnice nabízí výbornou domácí kuchyni. Ubytovaní nabízíme včetně snídaně, v případě zájmu nabízíme možnost polopenze či plné penze. Je možnost zde pořádat oslavy, svatby, narozeniny. Penzion je vhodný i jako školící zařízení pro firmy či soustředění pro sportovní kluby.
Vzhledem ke kvalitě ovzduší ve Světlé, v sousedním německém Jonsdorfu
a obecně v Lužických horách, nabízíme ozdravné pobyty včetně škol v přírodě.

Co u nás můžete podniknout:

V letních měsících si v Lužických horách přijdou na své turisté, cyklisté a houbaři. Několik set metrů za penzionem Celnice začíná naučná stezka obnoveným mokřadem "Brazilka". V teplých dnech dopručujeme využít přírodní přehradu Naděje. K dispozici je také zahrada či ohniště. V zimních měsících můžete využít nedaleké středisko Skiareál Luž se dvěma sjezdovkami, snowparkem a nočním lyžováním. V okolí je spusta běžeckých tras.

Další informace:

K dispozici je parkoviště, úschovna kol/lyží, WIFI připojení.

 

I Vašim přátelům se u nás může líbit - ukažte jim tuto prezentaci na Facebooku. Děkujeme.

Kontaktujte nás

Služby můžete objednat i prostřednictvím tohoto formuláře. Nebo se na cokoliv zeptat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.